Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 460/85 R38 149A8

Petlas

Petlas TA110460/85 R38 149A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
460
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103693

Највисока цена:  1.168 €

Цена по парче

1.168 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот