Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 460/85 R34 147A8

Petlas

Petlas TA110460/85 R34 147A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
460
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
147
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103570

Највисока цена:  1.098,3 €

Цена по парче

1.098,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот