Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 460/85 R30 145A8

Petlas

Petlas TA110460/85 R30 145A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
460
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830005813

Највисока цена:  963,9 €

Цена по парче

963,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот