Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 420/85 R38 144A8

Petlas

Petlas TA110420/85 R38 144A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
144
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103686

Највисока цена:  1.020,6 €

Цена по парче

1.020,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,87 €

Назад кон врвот