Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 420/85 R38 144A8

Petlas

Petlas TA110420/85 R38 144A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
144
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830005905

Највисока цена: 

Назад кон врвот