Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 420/85 R28 139A8

Petlas

Petlas TA110420/85 R28 139A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103365

Највисока цена:  748,2 €

Цена по парче

748,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот