Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 420/70 R28 133A8

Petlas

Petlas TA110420/70 R28 133A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
420
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830006155

Највисока цена:  756,8 €

Цена по парче

756,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот