Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 420/65 R24 126D

Petlas

Petlas TA110420/65 R24 126D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
420
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
126
Индекс на брзина:
D
EAN:
8680830022759

Највисока цена:  680,9 €

Цена по парче

680,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот