Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 380/85 R24 131A8

Petlas

Petlas TA110380/85 R24 131A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
380
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
131
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103211

Највисока цена:  620,6 €

Цена по парче

620,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот