Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 380/70 R28 127A8

Petlas

Petlas TA110380/70 R28 127A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
380
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
127
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103396

Највисока цена:  615,9 €

Цена по парче

615,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот