Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 380/70 R24 125A8

Petlas

Petlas TA110380/70 R24 125A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
380
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103259

Највисока цена:  517,6 €

Цена по парче

517,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот