Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 380/70 R20 132A8

Petlas

Petlas TA110380/70 R20 132A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
380
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
132
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830022896

Највисока цена:  609,8 €

Цена по парче

609,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот