Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 380/70 R20 122A8

Petlas

Petlas TA110380/70 R20 122A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
380
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена:  534,2 €

Цена по парче

534,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот