Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 360/70 R28 125A8

Petlas

Petlas TA110360/70 R28 125A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
360
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103389

Највисока цена:  462,6 €

Цена по парче

462,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,87 €

Назад кон врвот