Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 360/70 R24 122A8

Petlas

Petlas TA110360/70 R24 122A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
360
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103242

Највисока цена:  571 €

Цена по парче

571 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот