Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 320/85 R32 126A8

Petlas

Petlas TA110320/85 R32 126A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
126
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830022735

Највисока цена:  561,5 €

Цена по парче

561,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  102,15 €

Назад кон врвот