Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 320/85 R20 119A8

Petlas

Petlas TA110320/85 R20 119A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
119
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103112

Највисока цена:  428,9 €

Цена по парче

428,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,87 €

Назад кон врвот