Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 320/70 R28 119A8

Petlas

Petlas TA110320/70 R28 119A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
320
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
119
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103372

Највисока цена:  493,5 €

Цена по парче

493,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот