Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 320/70 R20 113A8

Petlas

Petlas TA110320/70 R20 113A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
320
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103150

Највисока цена:  363 €

Цена по парче

363 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,87 €

Назад кон врвот