Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 280/85 R24 115A8

Petlas

Petlas TA110280/85 R24 115A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
280
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103181

Највисока цена:  416,4 €

Цена по парче

416,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот