Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 280/70 R20 116A8

Petlas

Petlas TA110280/70 R20 116A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
280
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830006018

Највисока цена:  328,7 €

Цена по парче

328,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот