Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 260/70 R16 109A8

Petlas

Petlas TA110260/70 R16 109A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
260
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103068

Највисока цена:  243 €

Цена по парче

243 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,98 €

Назад кон врвот