Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 240/70 R16 104A8

Petlas

Petlas TA110240/70 R16 104A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
240
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103051

Највисока цена:  211,9 €

Цена по парче

211,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,6 €

Назад кон врвот