Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 200/70 R16 94A8

Petlas

Petlas TA110200/70 R16 94A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
200
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830005950

Највисока цена:  174,8 €

Цена по парче

174,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот