Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 9.50 D24 112A6

Petlas

Petlas TA-609.50 D24 112A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
9.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102450

Највисока цена:  267,2 €

Цена по парче

267,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот