Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 9.50 D20 107A6

Petlas

Petlas TA-609.50 D20 107A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
9.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102436

Највисока цена:  224,3 €

Цена по парче

224,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,87 €

Назад кон врвот