Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 8.30 D24 108A6

Petlas

Petlas TA-608.30 D24 108A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
8.30
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102443

Највисока цена:  235,4 €

Цена по парче

235,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот