Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 8.3 D24 108A6

Petlas

Petlas TA-608.3 D24 108A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
8.3
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830006520

Највисока цена:  259,2 €

Цена по парче

259,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот