Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 8.00 D20 113A6

Petlas

Petlas TA-608.00 D20 113A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
8.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102429

Највисока цена:  221,4 €

Цена по парче

221,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,87 €

Назад кон врвот