Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 7.50 D20 108A6

Petlas

Petlas TA-607.50 D20 108A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830007817

Највисока цена:  202,3 €

Цена по парче

202,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,98 €

Назад кон врвот