Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 7.00 D18 106A6

Petlas

Petlas TA-607.00 D18 106A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
7.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915103037

Највисока цена:  111,1 €

Цена по парче

111,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот