Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 7.00 D12 83A6

Petlas

Petlas TA-607.00 D12 83A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
7.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102979

Највисока цена:  94 €

Цена по парче

94 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот