Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 6.50 D16 91A6

Petlas

Petlas TA-606.50 D16 91A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915103013

Највисока цена:  100,4 €

Цена по парче

100,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот