Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 6.5/80 D12 80A6

Petlas

Petlas TA-606.5/80 D12 80A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
6.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102962

Највисока цена: 

Назад кон врвот