Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 6.00 D16 88A6

Petlas

Petlas TA-606.00 D16 88A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915103006

Највисока цена:  82,2 €

Цена по парче

82,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот