Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 5.00 D15 88A6

Petlas

Petlas TA-605.00 D15 88A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102993

Највисока цена:  61,4 €

Цена по парче

61,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот