Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 5.00 D10 70A6

Petlas

Petlas TA-605.00 D10 70A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102948

Највисока цена:  54,5 €

Цена по парче

54,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,25 €

Назад кон врвот