Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 18.4 D38 147A6

Petlas

Petlas TA-6018.4 D38 147A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
147
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830007459

Највисока цена:  952,6 €

Цена по парче

952,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  161,59 €

Назад кон врвот