Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 18.4 D34 141A6

Petlas

Petlas TA-6018.4 D34 141A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102825

Највисока цена:  749,3 €

Цена по парче

749,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот