Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 18.4 D30 151A6

Petlas

Petlas TA-6018.4 D30 151A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
151
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102764

Највисока цена:  739,2 €

Цена по парче

739,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот