Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 18.4 D30 145A6

Petlas

Petlas TA-6018.4 D30 145A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
A6

Највисока цена:  672,9 €

Цена по парче

672,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  62,46 €

Назад кон врвот