Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 16.9 D34 142A6

Petlas

Petlas TA-6016.9 D34 142A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830007206

Највисока цена:  748,7 €

Цена по парче

748,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,87 €

Назад кон врвот