Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 16.9 D34 139A6

Petlas

Petlas TA-6016.9 D34 139A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102795

Највисока цена:  729,8 €

Цена по парче

729,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,87 €

Назад кон врвот