Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 16.9 D28 135A6

Petlas

Petlas TA-6016.9 D28 135A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
A6

Највисока цена:  564,7 €

Цена по парче

564,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот