Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 16.9/14 D28 143A6

Petlas

Petlas TA-6016.9/14 D28 143A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
16.9
Висина:
14
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830023398

Највисока цена:  654,8 €

Цена по парче

654,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот