Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 15.5/80 D24 163A8

Petlas

Petlas TA-6015.5/80 D24 163A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
15.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
163
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915102535

Највисока цена:  571,5 €

Цена по парче

571,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот