Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 14.9 D30 131A6

Petlas

Petlas TA-6014.9 D30 131A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
14.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
131
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102672

Највисока цена:  504,6 €

Цена по парче

504,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот