Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 14.9 D28 130A6

Petlas

Petlas TA-6014.9 D28 130A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
14.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102641

Највисока цена:  448 €

Цена по парче

448 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот