Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 14.9 D24 128A6

Petlas

Petlas TA-6014.9 D24 128A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
14.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
128
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830006612

Највисока цена:  472,6 €

Цена по парче

472,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот