Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 13.6 D38 131A6

Petlas

Petlas TA-6013.6 D38 131A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
13.6
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
131
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915102887

Највисока цена:  577,8 €

Цена по парче

577,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот